Sledujte nás
Novinky

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

10 tipů pro absolventy

... aneb co je důležité nezanedbat při hledání prvního zaměstnání

Proč spolupracovat s personální agenturou?

Jeden z efektivních způsobů hledání práce je využívání služeb personální agentury. Ve zkušeném konzultantovi z kvalitní renomované agentury můžete získat cenného partnera a poradce v této nelehké situaci.

Úvodní stránka » Detail pozice

Detail pozice

Obchodní zástupce pro molekulární biologii (vhodné i pro absolventy)

Obor:
Lokalita:
Odměňování:
Kontakt:
Laboratorní diagnostika
Praha
dobré platové ohodnocení
Dana Lomová lomova@fala.cz

Rádi bychom oslovili kandidáty, kteří mají biologické vzdělání, dobrou angličtinu (komunikace s výrobci/dodavateli v zahraničí, účast na odborných školeních, kongresech), jsou komunikativní a mají příjemné vystupování.


Na pozici Obchodního zástupce pro molekulární biologii budete odpovědni za prodej reagencií a spotřebního materiálu v Praze. Vašim úkolem bude nejenom péče o stávající klienty, ale i akvizice nových, uzavírání obchodních případů a organizace seminářů a prezentací.


Hledáme samostatné kandidáty, kteří mají zájem o obor, jsou připraveni pracovat ve stabilní společnosti a jsou ochotni cestovat (potřebujete ŘP sk.B) a stále se vzdělávat.

Váš budoucí zaměstnavatel nabízí dobré platové ohodnocení závislé na schopnostech a výkonu, podnětné pracovní prostředí, přístup k novým technologiím, informacím a aplikacím, flexibilní pracovní dobu, služební auto služební telefon, PC.


Pokud Vás naše nabídka oslovila a rádi byste se dozvěděli více, zašlete nám Váš profesní životopis v angličtině a my se Vám ozveme. Děkujeme.

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v ČJ s fotografií na uvedenou e-mailovou adresu: lomova@fala.cz. Do kolonky „předmět“ uveďte název pozice.

© 2013-2017, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.