Sledujte nás
Novinky

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

10 tipů pro absolventy

... aneb co je důležité nezanedbat při hledání prvního zaměstnání

Proč spolupracovat s personální agenturou?

Jeden z efektivních způsobů hledání práce je využívání služeb personální agentury. Ve zkušeném konzultantovi z kvalitní renomované agentury můžete získat cenného partnera a poradce v této nelehké situaci.

Úvodní stránka » Naše služby

Naše služby

Naše služby nelze jednoduše rozdělit do kategorií. Chceme Vám  být partnerem a pomocníkem ve všech směrech. Vše se prolíná.

Dobrý nábor nelze udělat bez komunikace s vámi a bez určité míry poradenství. Známe trh, známe kandidáty a rádi Vám pomůžeme správně formulovat a nasměrovat poptávku po těch správných lidech.

Naše práce se od klasického recruitmentu posunula na aktivní vyhledávání téměř na všechny typy pozic.  Formy executive search se již nevyužívá pouze pro vyšší pozice. Aktivně pro vás vyhledáváme manažery, potřebné specialisty, ale i zkušené administrativní pracovníky.

Víme, že neustále stoupají nároky a tlak na Vaše týmy. Koučováním Vám pomůžeme rychle začlenit nové zaměstnance, dodáme novou energii teamleaderům, pomůžeme pročistit vztahy mezi kolegy.

© 2013-2017, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.