Sledujte nás
Novinky

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

10 tipů pro absolventy

... aneb co je důležité nezanedbat při hledání prvního zaměstnání

Proč spolupracovat s personální agenturou?

Jeden z efektivních způsobů hledání práce je využívání služeb personální agentury. Ve zkušeném konzultantovi z kvalitní renomované agentury můžete získat cenného partnera a poradce v této nelehké situaci.

Úvodní stránka » Články » Novinky » Karierní poradenství

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Nevíte kam svou pracovní energii nejlépe nasměrovat? Přijďte se poradit se zkušenými personálními odborníky.

Na personálním trhu jsme déle než 15 let. Všichni v Agentuře Fala  máme za sebou velké množství pohovorů, máme přečteno mnoho dobrých i špatných CV, slyšeli jsme spoustu pracovních příběhů. Sledujeme u kandidátů vzestup jejich kariéry, ale i občasné pády.

Jsme v neustálém kontaktu s mnoha zaměstnavateli. Známe jejich představy, požadavky a potřeby. Víme koho do svého týmu hledají a proč ho hledají.

Přijďte se poradit o vašem dalším směřování. Prokonzultovat potřebné personální materiály (CV, motivační dopis, fotka). Vyzkoušejte si pracovní pohovor. Můžete se nechat i otestovat, zjistit své pracovní předpoklady, silné a slabé stránky.

Cena hodinové konzultace je 1000 Kč. V případě zájmu možnost dlouhodobější spolupráce formou koučování.

Kontaktujte nás na vavrova@fala.cz.

© 2013-2017, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.